Bio Ethanol Şömine

Filter

Bio Ethanol şömine, bacasız mekanlar için tasarlanmış bir şömine türüdür ve bir diğer adı da bacasız şöminedir. Bu tip şöminelerde gerçek alev, gerçek ısı kaynağı sağlanmaktadır. Doğal bir enerji kaynağı olan şeker kamışı, kırmızı pancar, buğday gibi tahıllardan meydana gelen şekerler ile üretilen bir çeşit alkol olan etanolün farklı maddeler ile birlikte denatüre edilmesiyle oluşmaktadır. Doğa dostu ve şık görünümüyle her mekâna sıcaklık katan bu şömine türü dumansız kokusuz bir şekilde alev görüntüsü elde edilmesine yardımcı olur. Doğaya zarar vermeyen ve kötü gazlar oluşturmayan bir ürün olmasından dolayı istediğiniz her mekâna uygulanabilir bir şömine türüdür.

Bio ethanol şömine için herhangi bir şekilde baca olmasına gerek yoktur. Bu tip şöminede baca kullanılmamakla birlikte, bio ethanol yakıtı bacasız kullanımda en yüksek ayarda 5-6 saat, en düşük ayarda ise 8 saate kadar yanmaktadır. Sıvı yakıtını ekleyerek kullanılmaktadır. Bu sayede ortama yayılacak zehirli gaz, is gibi olumsuz bir durum ile karşılaşmanız imkansızdır.

Bio Ethanol Şömine Modelleri

Bio ethanol şömine modelleri çeşitlilik göstermekte olup tasarımı istediğiniz şekilde üretilebilmektedir. Soğuk kış aylarının vazgeçilmezi olan şömine keyfinden mahrum kalmamak için tercih edebileceğiniz ister klasik şömine şeklinde tasarlanabilen ister modern tasarımlar ile kullanabileceğiniz bu ürünü arzu ettiğiniz mekânda kullanabilirsiniz. Zararsız olan bio ethanol şömine modelleri insan sağlığını etkileyecek olumsuz bir gaz üretmez. Herhangi bir bağlantı gerektirmeyen bio ethanol şömine kullanımında

  • Baca,
  • Elektrik,
  • Gaz gibi bağlantılara gerek bulunmamaktadır.

Bio ethanol şömineler genellikle kış bahçelerinde, otellerin lobilerinde, kafe ve restoranlarda ve özellikle bacasız mekanlarda hazır tasarım ürünler olarak kullanılmaktadırlar.

Bio Ethanol Şömine Fiyatları

Bio ethanol fiyatları diğer tip şöminelere göre bir miktar daha pahalı olsa da piyasada bulunan bio ethanol şömine fiyatları arasında Beyaz Şömine olarak en uygun garantisi vermek için elimizden gelen çalışmaları siz değerli ziyaretçilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Üründe kullanılacak malzeme ve boyut farklılıklarında fiyat değişkenlik göstermektedir. Profesyonel ve kaliteli hizmet için bizi tercih etmelisiniz. Soğuk günleri bio ethanol şöminenizin karşısında keyifle geçirmek için beyazsomine.com adresinde bize ulaşabilirsiniz.

× Bize Yazın