" /> Elektrikli Şömine Nedir, Özellikleri Nelerdir? - Beyaz Şömine ve Barbekü

Şömine, ısınma amaçlı kullanılan bir sistemken günümüzde ev dekorasyonu için de sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı yakıt çeşitleri ile çalışan şömine modelleri arasında özellikle son yıllarda en çok dikkat çekeni ise elektrikli şömine modelleridir. Baca gereksinimine, kül, is ve duman problemine son veren elektrikli şömineler, özel tasarımlar ile evlerin hemen her yerinde şömine keyfi yaşama fırsatı sunmaktadır. Yine her tarzda ev dekorasyonuna uygun olacak şekilde tercih edilebilen bu şömineler arasında, ankastre olanların yanında bağımsız modeller de mevcuttur.

Evlerde bacaya ihtiyaç duymadan şömine keyfi yapma imkânı sunan elektrikli şömineler arasında;köşe tipi, U tipi ve L tipi şömine gibi seçenekler mevcuttur. Peki, farklı özellik ve boyutlardaki elektrikli şömine modelleri hangileridir? Bu şöminelerin fiyatlarına kadardır?

Elektrikli Şömine Modelleri

2 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli şömineler arasında yer alan bu ürün, alev efekti ile beraber derinlik hissi yaratarak şömine keyfi yapma imkânı sunar. İstenildiği takdirde bu özelliklere ısıtma özelliği de eklenebilmektedir. Genel olarak elektrikli şöminelerde ısınma özelliği tercih edilmese de, şöminenizin karşısına geçtiğinizde aynı zamanda ısınmak istiyorsanız ısıtma özelliği de ekletebilirsiniz.

2 boyutu elektrikli şöminelerin özellikleri bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü bu ürünlere ses efekti eklenebildiği gibi bazı modellerde bluetooth özelliği de yer almaktadır.Yine bu ürünlerin uzaktan kumanda edilebilen seçenekleri de mevcuttur.

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli şöminenizde klasik bir modele yakın özellikler görmek istiyorsanız, tercihinizi 3 boyutlu olanlardan yana yapabilirsiniz. Çünkü bu elektrikli şömine modelinde su dumanı ile buhar efekti veriliyor ve aynı zamanda şömineyi izlerken çıtır çıtır odun sesi de duyabiliyorsunuz. Tam anlamıyla şömine keyfi yapmayı sağlayan bu ürünlerin tek dezavantajı ısıtma özelliğinin bulunmaması olarak gösterilebilir. Ancak bu şömineleri tercih ederek eviniz için muhteşem bir dekoratif ürün satın alacak olmanızdan şüpheniz olmasın.

Elektrikli Şömine Fiyatları Ne Kadar?

Elektrikli şöminelerin fiyatları; ürünün markasına, modeline ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer siz de elektrikli özellikte L tipi, köşe ya da U tipi şömine satın almak istiyorsanız;sektörüne yön veren bir şömineci olan Beyaz Şömine ile irtibata geçebilir,şömine fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button