Şömine Aksesuarları

Sort by
Şömine aksesuarları evinize şıklık katan şöminelerinizin vazgeçilmez detaylarıdır. Şöminenizi kullanırken size kolaylık sağlayacak olan bu aksesuar setleri temizlemenizde, yakmanızda ve şöminenizi korumanızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca dekorasyonunuza son derece şıklık katacak olan bu aksesuarların farklı boyutları renkleri de mevcuttur. Aksesuar seçimlerinizde eski çağlardan esinlenilmiş olan siperlikler salonunuza çok daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Şöminenizin boyutlarına göre hazırlanan bu ürünler sayesinde kış aylarınızı görsel şölene çevirebilirsiniz. Artık şöminenizi yakmak eziyet olmaktan çıkacak ve keyifli bir aktiviteye dönüşecek. Genel olarak bu aksesuarlarda tunç ve metal malzemelerin kullanılması kazaları önlemeniz için daha kullanışlı olmaktadır.

Şömine Aksesuarları Modelleri 

Şömine aksesuarları modelleri evinizin iç dekorasyonunda kullanabileceğiniz gibi bahçe ve balkonlarınızda kullanabilirsiniz. Zevkinize göre aksesuar setlerinin de bulunduğu şömine aksesuarı çeşitlerimize bir göz atmanızı öneririz. Şöminenizin uzun bir süre yanması için şöminenize elinizle odun atmak sizin için sakıncalı olabilir. Bunun için şık tasarımlarıyla ve kullanışlı yapısıyla şömine maşa takımlarımızdan kullanmanız sizin için daha güvenli olacaktır. Şöminenizin içinde yanan odunların açabileceği tehlikeleri önlemek için kullanacağınız siperliklerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Tahta, demir, çelik, plastik gibi istediğiniz malzemeden yapılacak olan odun kovaları hem odunlarınızı muhafaza edecek hem de şömineniz ile bütünlük sağlayacaktır. Bahçenizde bulunan şöminenizi barbeküye mi çevirmek istersiniz? O zaman bir şömine ızgarası ile bunu harika yemekler pişirebilirsiniz. Çeşitli şömine aksesuarlarıyla evinize klasik bir görünüm sağlayabileceğiniz gibi dekorasyonunuza modern dokunuşlar ile şıklık katabilirsiniz. Şömine aksesuarları modelleri
  • Kürek takımları
  • Maşa takımları
  • Odun kovaları
  • Siperlikler
  • Izgara şeklinde çeşitlendirilmekte olup arzu ettiğiniz modeli, rengi, boyutu, kullanılacak malzemeyi seçebilirsiniz.

Şömine Aksesuarları Fiyatları

Şömine aksesuarları fiyatları tercih edeceğiniz ürünün boyutuna ve kullanılacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Tasarım harikası olan şömine aksesuarları ile evinize, bahçenize, balkonunuza istediğiniz şık görünümü elde edebilir ve şömineniz karşısında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz şekillerde aksesuarları satın almak için bizi tercih etmelisiniz.  En uygun fiyatlar ve yüksek kaliteli şömine aksesuarları için beyazsomine.com adresini ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için ;
Arayın : 0(542) 679 34 29
Takip Edin: Beyaz Şömine