Odunlu Şömine

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.
Odunlu şömine modelleri ve fiyatları piyasada bulunan şömine modellerinden sadece bir tanesidir. Şömine modelleriniz dilediğiniz her yere yaptırabilirsiniz. Evinizin herhangi bir odasına, salonunuza ya da mutfağınıza hatta var ise evinizin kış bahçesine yaptırmanız bile beyazsomine.com ile oldukça kolay. Yaptırmak ya da satın almak istediğiniz şömine modelinin oldukça fazla renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Bulunan seçeneklerden herhangi birini seçmek tamamen sizin ait olup, seçeceğiniz model ise kullanacağınız mekânın özelliğine bağlı olmaktadır. Odunlu şömine modellerinde ısı hissedilebilir. Şömineden gelen sıcaklık sizin ve sevdiklerinizin içini ısıtmaya yetecektir. Fakat şömine de yakılacak malzemelere dikkat edilmelidir. Kullanılan odun ısıya çok etkili olmaktadır. Şömine kullanımlarında yakılacak odunun meşe odunu olması gerekir. Meşe odununu tavsiye etmemizin nedeni ise ısı kalorisinin oldukça yüksek ve içerisinde bulunan yağ miktarının oldukça az olmasıdır. Farklı bir madde, şömine yakımı esnasında kullanıldığında ateşlenme, alev alma ve kıvılcım saçması gibi kötü sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu olanlar sonucundan siz ve sevdikleriniz zarar görebilir. Buna ek olarak odundan ya da farklı bir madde kullanımı sonucu dumandan zehirlenmelere neden olabilir. Sadece bununla kalmayıp kullandığınız madde ateş ile bir araya gelince kıvılcım saçması da oluşabilir. Çıkan kıvılcım da büyük bir yangına sebep olabilir. Bu da cam kapağınızın patlamasına neden olabilir. Akıllı odunlu şöminelerinde yer aldığı ürünlerin haznesini temizlemekte çok kolaydır. Baca ve borusu ile uğraşmadan da kurulum yaparak kullanabilirsiniz.

Odunlu Şömine Fiyatları

Odunlu şömine fiyatları uzun süredir profesyonel bir şekilde şömine yapımını gerçekleştiren beyazsomine.com da en uygun fiyatlara alıcılarına sunulmaktadır. Her şömine modelleri kendi içlerinde de model ve desenlere ayrılmaktadır. Her model, desen ve orta şömine modelleri farklı fiyatlara sahiptir. Fakat en uygun model ve desenler yüksek kalitesi beyazsomine.com da bulunmaktadır.

Odunlu Şömine Modelleri

Odunlu şömine modelleri ısıtırmı korkusu olmadan şömine camı arkasından ev içi köşesine yerleştirebileceğiniz oval modelleride bulunan bir şöminedir. Beyazsomine.com’da birden fazla şömine modeli ve deseni bulunmaktadır. Modern şömineler, klasik şömineler, ahşap şömineler, rustik şömineler olmak üzere sıralayabiliriz. İstanbul'da bulunan dükanımızı ziyaret edebilir veya Beyazsomine.com da istediğiniz şömine modelini en uygun fiyata sahip olmanız mümkündür.