Elektrikli Şömine

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.
Elektrikli şömine hem ısıtıcı özelliği sayesinde hem de dekoratif görünümlü olmasından dolayı tercih edilen bir şömine türüdür. Yüzyıllar öncesinden gelen şömine kültürü artık teknoloji ile birleşti. Bu şömine türü sayesinde sürekli olarak odun bitmesi derdinden kurtularak istediğiniz ortama koyabileceğiniz gibi, odunları tutuşturamamak gibi sorunlardan uzaklaşmanızı sağlar. Yanan odunların dumanının bacadan çıkmayıp içeride birikmesi ne kadar zor değil mi? Elektrikli şömine ile bu tarz sorunlardan tamamen uzaklaşın. Elektrikli şömineler yapay ateş görünümlü olmasından dolayı kullanımı son derece kolaydır. Bu sayede baca kaynaklı dumandan zehirlenme, kıvılcım sıçramasından çıkabilecek olan yangın gibi olumsuz etkenleri ortadan kaldırırken salonunuzda romantik bir görünüm sağlamaktadır. Diğer şöminelere kıyasla kullanım kolaylığı sayesinde istenilen her mekânda kullanılabilmektedir. İster yatak odanızda ister ofisinizde kullanın. Her mekâna uygun boyutu ve tasarımıyla şık bir görünüm elde edeceğinizden emin olmalısınız. İçinizi ısıtan, görünümüyle görsel şölen yaratan bu şömineler eminiz salonunuzda harika duracak.  Yapmanız gereken sadece fişini takıp karşısına geçip kahvenizi yudumlamak olacak.

Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli şömine modelleri kullanmayı düşündüğünüz mekâna ve istediğiniz dekorasyona göre değişiklik göstermektedir. Hazır olarak alabileceğiniz gibi istediğiniz boyutlara uygun olarak da hazırlamamız mümkün olmaktadır. Elektrikli şöminelerde ısıtma içinde bulunan rezistans aracılığıyla ısı enerjisinin fan ile kullanılan mekâna yayılmasıyla sağlanmaktadır. Seçeceğiniz modele göre ısıtma özellikleri değişiklik göstermektedir.

Elektrikli Şömine Ölçüleri

Elektrikli şömine ölçüleri büyük veya orta bot ebatlarda olabilmektedir. En ve boy oranlarının farklı olduğu modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Biz sizlerin istediğiniz boyutlara göre elektrikli şömine üretimi yapabilmekteyiz. Boyut olarak büyük elektrikli şömine bulabileceğiniz gibi minimal bir şömine de tasarlamanız mümkün. Uzaktan kumandası ile oturduğunuz yerden yönetebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim. Çeşitli modellerin olduğu elektrikli şöminelerde hangi malzemelerin kullanılacağını,  tasarımını ve boyutunu siz seçebilmektesiniz. Zengin model seçenekleriyle, üretiminde kullandığımız teknoloji sayesinde gerçek şömine keyfini hissedebileceğiniz bu ürünü sizlere sunuyoruz. Elektrikli şömine modelleri istediğiniz dekorasyona göre,
  • Alev efekti ile derinlik sağlayan 2 boyutlu elektrikli şömine,
  • Alevlerin üzerinde dumanı da hissetmek isterseniz 3 boyutlu elektrikli şömine,
  • Elektrikli plazma şömine
  • Şık bir görünüm isterseniz TV ünitesi şömine tarzında çeşitlendirmektedir.

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli şömine fiyatları performansına göre gayet ucuz olup asla pişman olmayacağınız en iyi seçim olacaktır. Beyazsomine.com olarak elektrikli şömine fiyatları en ucuz garantisiyle sizlere birden fazla elektrikli şömine modellerimiz ile karşınızdayız. Elektrikli şömine fiyatları için bize ulaşmayı unutmayınız. Bize beyazsomine.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ürünü adresinize ulaştırdıktan sonra siz uğraşmayın biz montajını yapalım. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.