Şömine Hazne

Filter

Şömine Hazne ile evinizi, salonunuzu daha güvenli bir şekilde şömine kullanmanızı sağlamaktadır. Hazne içinde bulunan malzemeler ile şöminenin içinde oluşan sıcaklığın neredeyse hepsinin sizi ısıtmasını sağlar. Hanzeli şöminelere verilen bir diğer isim ise kapalı şöminedir. Kapalı olan şömineler yakıtın yanması sırasında oluşan kötü gazları evin içerisine vermez. Bu durum sizin sağlığınız için son derece önemli bir husustur. Hazne içerisinde diğer zehirli gazları da şömine içerisinde yakarak olumsuz etkilenmenizi önlemektedir. Siz de şöminen keyfinizin olumsuz nedenlere yarıda kesilmesini istemiyorsanız uzman kadromuza danışabilirsiniz. Böylece size sadece şömine karşısında kahvenizi yudumlamak kalsın.

Şömine Hazne Modelleri

Şömine hazne modelleri alırken dikkat etmemiz gereken özelliklerden en önemlisi kalitesi ve ne kadar kullanılabileceğidir. Bizi tercih etmeniz durumunda son derece kaliteli şömine haznelerini kullanacağınıza garanti veriyoruz. Kapalı hazne kullanmaya karar verdiyseniz daha az yakıt ile daha fazla verim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Haznenin içerisinde bulunan döküm levhalar dekor amacında kullanılmakta olup bu şöminenizin iç tarafının daha hoş bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. Bu hazne modelleri şöminenizin temizliği içinde oldukça kullanışlıdır. Odun yanarken dışarı köz sıçraması da bu hazne ile imkânsız oluyor. Çünkü şömine dışında koruyucu cam bulunmasından dolayı içeride yanan hiçbir madde dışarıya sıçramaz. Bu sayede olumsuz bir şey yaşamayacağınız için gece siz uyurken şöminenizi kapatmanıza gerek kalmamaktadır. Hazne içerisindeki sıcaklığı, haznenin üzerinde bulunan klapesi sayesinde istediğiniz seviyede kontrol edebilirsiniz. Açık şöminelerde ise şöminenin iç kısmına baca bağlantısı ile koyulan turbo şömine hazneleri, ortamda bulunan havanın hazne çevresine akması ve ısı dolaşımını sağlamak için döküm hazne üzerine çelik astar ile koyulmaktadır. Kapalı şömineler yani hazneli şömineler daha güvenilir olup açık şöminelere göre daha kullanışlıdır.  Şömine haznelerinin

  • Açık
  • Kapalı
  • Turbo olarak üç çeşidi bulunmaktadır.

Şömine Hazne Fiyatları

Şömine hazne fiyatları ürünün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli ve güvenilir bir alışveriş için Beyaz Şömine olarak hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli şömine hazneleri için beyazsomine.com’dan bize ulaşın.

Şömine Hazne

{
“@context”: “https://schema.org/”,
“@type”: “Product”,
“brand”: {
“@type”: “Brand”,
“name”: “Şömine Hazne”
},
“description”: “Şömine hazne, en uygun şömine hazne fiyatları ve modelleri için hemen sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi detaylı inceleme sahibi olabilirsiniz.”,
“sku”: “1099”,
“mpn”: “1099”,
“image”: “https://www.beyazsomine.com/wp-content/uploads/2020/04/somine-hazne.jpg”,
“name”: “Şömine Hazne”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“ratingValue”: “5”
},
“author”: {
“@type”: “Person”,
“name”: “Atilla”
},
“reviewBody”: “Şömine hazne konusunda kesinlikle Türkiye’nin en iyi firmasi”
},
“aggregateRating”: {
“@type”: “AggregateRating”,
“ratingValue”: “100”,
“bestRating”: “100”,
“ratingCount”: “194”
},
“offers”: {
“@type”: “Offer”,
“url”: “https://www.beyazsomine.com/hazne-somine/”,
“priceCurrency”: “TL”,
“price”: “1000”,
“priceValidUntil”: “2020-11-22”,
“itemCondition”: “https://schema.org/UsedCondition”,
“availability”: “https://schema.org/InStock”,
“seller”: {
“@type”: “Organization”,
“name”: “Beyaz Şömine”
}
}
}

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Hazne Şömine Fiyatı Nedir?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Hazne şömine fiyatlarımız, kullanılan ürünün en ve boyuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi almak için Whatsapp veya Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.”
}
}, {
“@type”: “Question”,
“name”: “Hazne Şömine Nereye Yaptırabilirim?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Hazne şömine kullanım alanları teras, salon veya balkon gibi alanlarda kullanabilirsin.”
}
}, {
“@type”: “Question”,
“name”: “Hazne Şömine Yaptırmayı Düşünüyorum Garantiniz Var mı?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile küçük veya büyük çaplı işlerinizi kusursuz ve tertemiz bir şekilde tamamlamaktayız. Tüm hizmetlerimizde garanti bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.”
}
}]
}