Taş Şömine

Filter

Taş Şömine eski zamanlardan bu zamana üzerinde yemekler yapılan, odun ile yanmakta olan klasik bir şömine çeşididir. Modern tasarımla birlikte uyumun yakalanması adına şömine üzerine birden fazla şömine aksesuarı ile süsleme işlemleri yapılmaktadır. Yemek pişirmek amacıyla kullanılması isteniyorsa, şöminenin bahçe, balkon veya dışarıda olması gerekmektedir. Taş Şömine, tuğladan yapılmakla birlikte hazır şöminelere benzetilebilmektedir. İlk etapta iç haznesi hazırlanan şöminenin yapımında kullanılacak olan malzemelerin özenle, kaliteli bir şekilde seçilmesi şöminenin kalitesini ve kullanışlılığını arttıracaktır. Şöminenizin etrafını da farklı şömine aksesuarlarıyla birlikte dekor etmeniz mümkündür.

Taş Şömine Modelleri

Taş Şömine modelleri diğer şömine çeşitlerine göre biraz daha sığ modeller içermektedir. Klasik bir şömine olmasından dolayı çok fazla alternatifi bulunmamakla birlikte en çok kullanılan modellerden biri olduğunu da söylemeden geçemeyiz. Taş Şömine ile evinizin içinde çok doğal bir dekoratif alan yaratabilirsiniz. Şömine aksesuarlarının yanı sıra, şömine tuğlalarının boyama işlemleri yapılırsa, çok daha hoş bir görüntü elde edilebilmektedir. Taş Şömine ile dekorasyon yapabileceğiniz önerilerimizi sizler için derledik.

  • Salonunuzun dekorunda şömineyi merkezi bir konumda yerleştirmek doğru seçim olacaktır.
  • Bir şömineden faydalanmanın birden fazla yolu bulunmaktadır. Bunlardan en başlıca olanı ise kanepeyi ve koltukları, şöminenin üzerinde U şeklinde düzenlemektir. Bu şekilde sıcaklığı herkes hissedebilecektir.
  • Taş şömine ile ev dekorasyonu yapmak rahat ve doğal bir yaşam alanı yaratmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Bu rahatlığı sağlayan tek şeyin şömine olmasına izin vermeden, ahşap, hasır ve taşlar ile şöminenizin dekorasyonunu geliştirebilir, ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Taş Şömine Fiyatları

Taş şömine fiyatları günümüzde gözle görülür oranda artış mevcut olsa da Beyaz Şömine tarafından sizlerin kullanımına sunulan şöminelerde en uygun fiyat garantisi verilmektedir. En özel şömineler, en uygun fiyatlarla siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda farklı malzemeler kullanılarak şömineler yapılmaktadır. Siyah İç Panel Alternatifleri ve Tuğla görünümlü modellerle birlikte istenilen şömine tipi tasarım yapabilmekteyiz.

Sizlerin de bir taş şömine ihtiyacınız bulunuyorsa, kaliteli ve en uygun fiyat garantisiyle sunulan taş şömine modellerini beyazsomine.com adresinden güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.