Dekoratif Şömine

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.
Dekoratif şömine günümüzde, diğer tip klasik ve odunlu şömineler gibi ısı sağlamak amacından ziyade daha çok dekoratif olması özelliğinden dolayı tercih edilmektedir. Genel olarak dekoratif şömineler otellerde, kafe ve restoranlarda ve bacasız mekanlarda sıcak bir ortam yaratmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu tarz dekoratif şöminelerde baca kurmak, odun depolamak zorunda değilsiniz. Bu da mevcut ortamın temizliğinin üst düzeyde olması ve bu keyif için ekstra güç sarf etmeyecek olmanız demek. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte şömine çeşitleri artmıştır. Alev efektleri sayesinde ısısını kullanmak istemediğiniz durumlarda LED ekrandan görüntü alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu durumda dekorasyon amaçlı olan bu şömineleri yılın her zamanında kullanabilirsiniz. Ayrıca görüntüsünün yanında ses efekti ile alevleri seyrederken odun çıtırtıları ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Artık her mimari yapıya uygun olarak üretilebilen farklı farklı modellerde şömineler olunca, neredeyse tüm projelerde de şöminelerin kullanılması kaçınılmaz oluyor. Dekoratif şömineleri mimari konsepte uygun bir şekilde kullanmak isteyenler için ise birden fazla model mevcut. Dilerseniz birbirinden güzel, en uygun fiyat garantisiyle sizler için derlediğimiz dekoratif şömine modellerine geçelim.

Dekoratif Şömine Modelleri

Dekoratif Şömine Modelleri arasında günümüzde gelişen teknolojinin sağlamış olduğu avantajlarla birlikte artık yalnızca klasik, odunla yanan şöminelerden ziyade artık ethanol yakıtıyla yanan, elektrikle veya doğalgaz ile yanan şömineler de kullanılıyor. Pratik ve gerçekten çok kolay bir şekilde kurulumu yapılabilen dekoratif şömineler, şömineyi evinde veya işyerinde yalnızca dekor amaçlı kullanmak isteyen kullanıcıların da önünü açmış oldu. Klasik odun şöminelerinden çıkacak olan çıtır çıtır odun yanma seslerinin yerini tutmayacak olsa da, temizlik ve kolaylık açısından gerçekten dekoratif şömineler rağbet görmektedir. Dekoratif şömineler olarak genellikle elektrikle çalışan şömineler fazlasıyla tercih edilmektedir. Kurulumunun ve kullanımının ve taşınmasının çok basit olduğundan dolayı tercih edilen elektrikli şömineler birden fazla alternatif şekilde çalışmaktadır. Dekoratif şömineler isteğe bağlı olarak
  • Yalnızca LED ile Çalışan Modeller
  • LED Fan Sistemiyle Hava Üfleyen Modeller
  • Bioethanol yakıtıyla yanan modeller
  • Doğalgaz ile yanan modeller
Olarak dört farklı şekilde listelenebilmektedir.

Dekoratif Şömine Fiyatları

Dekoratif Şömine Fiyatları arasında en uygun fiyat garantisiyle birlikte en iyi hizmeti beyazsomine.com ekibi olarak siz değerli misafirlerimize sunmak için çalışıyoruz.