Elektrikli Şömine ve Şömine Aksesuarları

Elektrikli Şömine ve Şömine Aksesuarları

Beyaz Şömine şirketi olarak 1992 yılından beri profesyonel bir şekilde şömine, soba, barbekü ve şömine aksesuarları ürünlerinin satışını yapıyoruz. Piyasayı yakından takip eden şirketimiz her zaman sizlere yenilikçi ve kreatif bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin zevk ve beğenisini esas olarak geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Satışa sunduğumuz şömine çeşitleri arasında elektrikli şömine, doğalgazlı şömine, dekoratif şömine ve birçok alternatif şömine çeşitleri bulunmaktadır.

Şömine ürün grupları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz şömine modelleri seçeneğimizi inceleyebilirsiniz.
Şirketimizin sektörde yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sayısız müşteriye güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermiştir. Zamana ayak uydurmak ve teknolojiyi yakından takip etmek adına yerel ve uluslararası pazarı yakından takip ediyoruz.

Bununla birlikte Türkiye’de bir ilk olan pik döküm haznesi imalathanemizi kurarak hem daha fazla ürün imal ettik hem de kalitemizi üst düzeye çıkardık. Tabi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas aldığımız için sizlerin talepleri doğrultusunda uluslararası pazardan ithal ettiğimiz şömineleri de ürün grubumuza dahil ettik. Şu anda baş temsilcisi olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme

şirketinin haznelerini satıyoruz. Ayrıca İnvicta, Diffusion, Laudel ve Totem gibi alanında dünya markası şömine haznelerini de Beyaz Şömine farkıyla bünyemizde bulunduruyoruz.
Şirketimizin siz kıymetli müşterilerimizin istifadesine sunduğu şömine fiyatları tamamen uygun fiyatlı ve bütçeye dost fiyatlardır. Şömine çeşitlerimizin kalitesi ve üretiminde kullanılan A kalite malzemeler gerekli yetkili kurumlarca tescillenmiştir. Şömine ve şömine aksesuarları haricinde satışa sunduğumuz soba ve barbekülerin kalitesini de garanti etmekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

* Ürünlerimizde kullanılan malzemeler son derecede kalitelidir.
* Alanında uzman bir teknik kadro ile çalışmaktayız.
* Geniş ürün yelpazesi ve teknolojik ekipmanlara sahibiz.
* Uluslararası sektörde markalaşmış ürünler satıyoruz.
* Her daim ve her koşulda müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir