Şömine ve Elektrikli Şömine Ürünlerimiz

Şömine ve Elektrikli Şömine Ürünlerimiz

Şömine geçmiş zamanlarda ısınma amaçlı kullanılırken günümüzde tuğla, taş veya metalden yapılmış dekor amaçlı kullanılan bir yapıdır. Şömineler oluşturdukları rahatlatıcı ortam ve odayı ısıtmak amacıyla kullanılır. Şömine tarihini incelediğimizde, bir konutu ısıtmak, yemek pişirmek veya evsel kullanım için suyu ısıtmak için kullanılmıştır. Bir şömine taş veya tuğla ile çevrelenmiş, ateşin yandığı hazne, bir ocak, bir baca vinci, ızgara, lento ve lento çubuğu, damper, duman odası, boğaz, baca ve baca filtresinden oluşur.

Şömine denilince aklınıza ilk gelen markalardan birisi olan Beyaz şömine, sektörde öncü olmanın verdiği haklı gurur ile evleriniz ve çalışma ortamlarınız için en uygun şömineleri sizlere sunuyoruz. Modern kültürün vazgeçilmez objelerinden birisi olan şömine yüzlerce çeşidi ile içinizi yıllardır ısıtmaktadır. Ev, balkon, salon, teras ve bahçe gibi mekanlarda tercih edebileceğiniz yüzlerce şömine ürünleri arasından seçimizi yapın ve gerisini biz halledelim.

Elektrikli şömine hem ısıtıcı özelliği sayesinde hem de dekoratif görünümlü olmasından dolayı tercih edilen bir şömine türüdür. Yüzyıllar öncesinden gelen şömine kültürü artık teknoloji ile birleşti. Bu şömine türü sayesinde sürekli olarak odun bitmesi derdinden kurtularak istediğiniz ortama koyabileceğiniz gibi, odunları tutuşturamamak gibi sorunlardan uzaklaşmanızı sağlar. Yanan odunların dumanının bacadan çıkmayıp içeride birikmesi ne kadar zor değil mi? Elektrikli şömine ile bu tarz sorunlardan tamamen uzaklaşın.

Elektrikli şömineler yapay ateş görünümlü olmasından dolayı kullanımı son derece kolaydır. Bu sayede baca kaynaklı dumandan zehirlenme, kıvılcım sıçramasından çıkabilecek olan yangın gibi olumsuz etkenleri ortadan kaldırırken salonunuzda romantik bir görünüm sağlamaktadır. Diğer şöminelere kıyasla kullanım kolaylığı sayesinde istenilen her mekânda kullanılabilmektedir. İster yatak odanızda ister ofisinizde kullanın. Her mekâna uygun boyutu ve tasarımıyla şık bir görünüm elde edeceğinizden emin olmalısınız. İçinizi ısıtan, görünümüyle görsel şölen yaratan bu şömineler eminiz salonunuzda harika duracak. Yapmanız gereken sadece fişini takıp karşısına geçip kahvenizi yudumlamak olacak.

Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantılar ile sitemize ulaşabilirsiniz;

https://www.beyazsomine.com/elektrikli-somine/

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir