Yapay Şömine

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.
Yapay şömine, odun kömür gibi doğayı kirleten yakıtların kullanılmadığı dekoratif şömine çeşididir. Bu şöminelerin içerisinde ısı vermek için herhangi bir şekilde bir düzenek bulunmamaktadır. Ortama sıcak bir hava vermek için ateş efektini, şömine içerisine kurulan düzenekle led ekran sayesinde yansıtmaktadır. Sadece şık bir görünüm vermek amacıyla kullanılmakta olan yapay şömine genel olarak ısı amaçlı kullanılmamaktadır. Hem kullanım kolaylıkları hem de şık dekoratif görüntüleri ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz şömine havasını tamamen elde etmek için yanan odun seslerini de duyabileceğiniz bir sistem mevcut. İster salonunuza ister yatak odanızda yatağınızın yanına koyabileceğiniz bu ürün sağlığınızı asla kötü etkilememektedir. Isınmak için kullanmayacak olsanız bile sadece dekoratif amaçlı bu şömineleri tercih edebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna şömine görüntüsünü katmak istiyorsunuz ve şartlarınız mı uygun değil?  Yapay şömine hem evinizin şekline göre tasarımıyla hem de kullanım kolaylığıyla sizlerle.

Yapay Şömine Modelleri

Yapay şömineler genellikle dekoratif amaçlı olarak kullanılsada, ısı veren modelleri de bulunmaktadır. Şömine içerisine kurulan fan sistemiyle, ısı ve ses efektinin yanı sıra sıcak hava üflemesiyle birlikte sıcaklık da elde edilebilmektedir. Yapay şömine modellerini sizin istediğiniz şekilde istediğiniz boyutta üretmekteyiz Salonunuza uygun rengi ve kullanılacak malzemeleri seçerek tasarımı siz yapabilirsiniz. Yapay şömineleri bir TV Ünitesi olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Bu sayede salonunuzdaki bütünlüğü bozmadan, ekstra olarak şık bir dokunuşla salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Tamamen sizlerin tercihlerine göre tasarladığımız yapay şömine modelleri evinizde tamamen farklı bir hava katacağından dolayı evinizin havasını değiştireceğinden ve salon dekorasyonunuz ile birlikte çok şık duracağından emin olabilirsiniz. Yapay şömine tasarımında,
  • Ahşap
  • Taş kaplama
  • Mermer
  • Granit gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Yapay Şömine Fiyatları

Yapay şömine Fiyatları, tercih ettiğiniz şömine tasarımına ve boyutuna göre değişmektedir. Genel olarak piyasada bulunan yapay şömine fiyatları arasında en uygun fiyatları siz değerli ziyaretçilerimiz için sunmak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Siz de evinizde yapay şömine ile şık bir görüntü katmak isterseniz beyazsomine.com’dan bize ulaşabilirsiniz.