Bacasız Şömine

Filter

Bacasız şömine, sağlığını önemseyen tüketicilerin ilk sırada tercih ettikleri bir ürün çeşididir. Bioethanol yakıt ile yanma özelliğine sahip bu tür şömneler koku ve duman yapmadan yanabilme özelliğine sahip bulunmaktadır.  Duman içermemesi sebebiyle is de yapmayan bu tür sobalar, kullanıldıkları yaşama alanlarında is sebebiyle oluşması muhtemel kirlenmelerin de önüne geçmektedir. Bioethanol metil ispirto olarak da adlandırılan ve bitkisel yan ürünlerden elde edilen bir yakıt çeşididir. Bu sebeple bacasız şömine adı verilen sobalar, her türlü yaşama alanında sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Doğalgazlı, elektrikli sobalara nazaran daha verimli ısı elde edilmesine olanak sağlayan şömine modelleri, birçok farklı tasarımla kullanıma sunulmaktadır.

Bacasız Şömine Modelleri

Bacasız şömine modelleri zahmetsiz kurulumu yapılabilen ve baca gerektirmediği için her türlü mekânda rahatça kullanılabilen bir üründür. Gaz veya elektrik gerektirmediği için hem çevre dostu özelliğe sahip bir yapıdadır. Doğaya ve insana zarar vermeden çalışan şömine çeşitleri yaşam alanlarının mimarisine göre farklı biçimlerde tasarlanabilmektedir. Kullanıcının isteğine bağlı olarak metal veya MDF kasalı olarak üretilebilen bacasız şömineler, istenilen büyüklüklerde tasarlanabildiği gibi, istenilen her yerde kolaylıkla monte edilerek kullanıma hazır hale gelebilmektedir.

  • Masa üstü modelleri
  • Duvar tipi modeller
  • Taşınabilir modelleri en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Bacasız Şömine Fiyatları

Bacasız şömine fiyatları en iyi malzeme kalitesine göre uygun ve ucuz fiyat avantajı ve indirim seçenekleri ile beyazsomine.com’da. İhtiyaca uygun ebatlarda yapılabildiği için oldukça uygun maliyetlere sahip olan bu tür bacasız şömineler, yaşam alanlarına sağladıkları mimari katkıyla da oldukça revaçta bulunan ürünlerdir. Oldukça pratik bir şekilde kullanılıyor olması sebebiyle herkes tarafından kolaylıkla aktive edilen sistemde, sıvı yakıtın uzun bir çakmakla yakılması yeterli olmaktadır. Herhangi bir baca bağlantısı olmadığı için ev dekorasyonuna oldukça çağdaş ve modern bir şekilde katkı sağlayan ev, ofis, restoranlarda ve dış mekânlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Rahatlığıyla ve şık bir dekorasyonla kışı geçirmek için beyazsomine.com adresini ziyaret edebilir, ‘’beyaz şömine’’ firmasının muhteşem modellerini inceleyerek en uygun fiyat arasından bacasız şömine tercihi yaparak sipariş edebilirsiniz.

× Bize Yazın