Köşe Şömine

Filter

Köşe şömine, klasik türde şöminelerde en çok kullanılan çeşitlerdendir. Köşe şömineler içimizi ısıtan sıcaklığıyla ve şık duruşuyla evlerinize harika bir görünüm kazandıran modellerdir. Hayatınızı kolaylaştıracak sistemde üretilen şöminelerin yakıtına siz karar veriyorsunuz ve odunlu kullanabileceğiniz gibi doğalgazlı da kullanabilirsiniz. Çıkan dumanların baca yardımıyla dışarı atılmasıyla keyifli zamanlarınız kötü koku ve is gibi olumsuz faktörlerle etkilenmez. Şöminenizi tercihinize göre TV ünitesi olarak kullanabilir ya da biblo, şamdan gibi aksesuarlarınızı sergileyeceğiniz bir vitrine de çevirebilirsiniz. Şık tasarımlı koruyucu siperlikler ile dışarıya sıçrayacak olan ateş kıvılcımlarını önleyebilir, evinizde zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Köşe Şömine

Köşe Şömine Modelleri

Köşe şömine modelleri evinizin dekoruna göre tasarlayabilir ve kullandığınız diğer parçalar ile uyumlu bir bütün oluşturabilirsiniz. Şömineler modern çağa ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni birçok özellik kazanmışlardır. Alçıpan ile iskeletini oluşturarak istediğiniz boyutta ve tasarımda bir şömine elde etmenizi sağlıyoruz. Doğalgaz ile de kullanabileceğiniz bu şömine türünde tek tuşla çalışmalarından dolayı odun külü, baca temizliği gibi zorlayıcı durumlar yaşamazsınız. Eğer odun yakarak ısınmayı planlıyorsanız, şömine bacasının hesabını iyi yapmalı ve bacanın ucuna baca şapkası takmalısınız. Aksi takdirde üstü açık kaldığında yağmur, kar gibi sorunlar içeriye girebilir ve şöminenizin yanma kalitesini etkileyebilir. Ayrıca şöminenizin baca temizliğini de bir kenara atmamalısınız. Yakılan odun, kömür gibi yakıtların oluşturduğu siyah tabaka temizlenmemesi durumunda bacanız tıkanabilir ve duman evinizin içine dolabilir. Bu durumun yaşanmaması için baca temizliğini en az yılda bir kez yaptırmalısınız.  Metal olan iç haznesi ile sıcaklığı eşit bir şekilde yayan şöminelerimizin dış kısmını
Köşe şömine modelleri arasında en çok tercih edilenler elektrikli, mermer, tuğla ve alçıpan malzemeleri ile kullanılanlardır.

  • Mermer
  • Tuğla
  • Alçıpan gibi malzemeler ile tasarlayarak evinizin, balkonunuzun, terasınızın dizaynına uygun bir şekilde teslim ediyoruz.

Köşe Şömine Fiyatları

Köşe şömine fiyatları en uygun şekilde size sunuyoruz. Geniş ürün çeşitleri, kaliteli iş gücü ve ekonomik fiyatlarımız ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Salonunuzun köşesi çok boş kaldı ve şöminenin salonunuza ayrı bir hava katacağını mı düşünüyorsunuz? Zevkinize hitap edecek tasarımlarımız ve kullanışlı şöminelerimiz için beyazsomine.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

{
“@context”: “https://schema.org/”,
“@type”: “Product”,
“brand”: {
“@type”: “Brand”,
“name”: “Köşe Şömine”
},
“description”: “Köşe şömine modelleri ve fiyatları için hemen sitemizi ziyaret ölçülere uygun modern şömineleri detaylı inceleyebilirsiniz.”,
“sku”: “1019”,
“mpn”: “1019”,
“image”: “https://www.beyazsomine.com/wp-content/uploads/2020/10/kose-somine.jpg”,
“name”: “Köşe Şömine”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“ratingValue”: “5”
},
“author”: {
“@type”: “Person”,
“name”: “Atilla”
},
“reviewBody”: “Köşe şömine konusunda kesinlikle Türkiye’nin en iyi firmasi”
},
“aggregateRating”: {
“@type”: “AggregateRating”,
“ratingValue”: “100”,
“bestRating”: “100”,
“ratingCount”: “194”
},
“offers”: {
“@type”: “Offer”,
“url”: “https://www.beyazsomine.com/kose-somine/”,
“priceCurrency”: “TL”,
“price”: “1000”,
“priceValidUntil”: “2020-06-20”,
“itemCondition”: “https://schema.org/UsedCondition”,
“availability”: “https://schema.org/InStock”,
“seller”: {
“@type”: “Organization”,
“name”: “Beyaz Şömine”
}
}
}

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Köşe Şömine Fiyatı Nedir?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Köşe şömine fiyatlarımız, kullanılan ürünün en ve boyuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi almak için Whatsapp veya Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.”
}
}, {
“@type”: “Question”,
“name”: “Köşe Şömine Nereye Yaptırabilirim?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Köşe şömine kullanım alanları teras, salon veya balkon gibi alanlarda kullanabilirsin.”
}
}, {
“@type”: “Question”,
“name”: “Köşe Şömine Yaptırmayı Düşünüyorum Garantiniz Var mı?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile küçük veya büyük çaplı işlerinizi kusursuz ve tertemiz bir şekilde tamamlamaktayız. Tüm hizmetlerimizde garanti bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.”
}
}]
}